Co je to tandemový seskok…

Volný pád - vrchol adrenalinového opojení

Tandemový seskok je především neuvěřitelná dávka adrenalinu! Volný pád - nedá se popsat a ničím nahradit. Samotná představa nenechává člověka klidným, zvyšuje tep a uvolňuje adrenalin.

Volný pád je vrchol adrenalinového opojení, které může člověk zažít. Z výšky 3000m až 4000 m si prožijete nekonečných 50 až 55 sekund volného pádu při rychlosti okolo 200 až 260 km/h. Po této adrenalinové sprše si vychutnáte 5 až 7minutový klidný a romantický let na klouzavém padáku, který můžete do výšky 300 m sami řídit ve společnosti zkušeného profesionálního tandem pilota Vlastimila Blahy.

Příprava není náročná a probíhá 10 až 15 minut. Při tandemovém seskoku jste bezpečně připoutáni k nosnému postroji tandem pilota, pomocí speciálního postroje o nosnosti sedm tun . Vaše role není náročná. Prožijete okamžiky, které mnoho lidí ani netuší a nelze je ničím nahradit. Vše co potřebujete, je touha prožít neobvyklé dobrodružství a zbavit se problému běžného života. Garantujeme, že po tandemovém seskoku budete nabuzeni novou energií a získáte větší sebedůvěru do všedního života. A věřte, tohle funguje na 100 %. Seskok může absolvovat téměř každý. Máme mnoho seskoků se seniory ve věku 90 let.

Bezpečnost seskoku

Jistě vás zajímá, jaké riziko hrozí. Parašutismus se řadí mezi rizikové sporty. Díky novým technologiím a materiálům, zaznamenal vývoj padákové techniky raketový start, neřešitelné závady vymizely. Lidský faktor zůstává. Tento problém řešíme nekompromisním výběrem nejzkušenějších parašutistů - tandem pilotů.Tímto způsobem jsme snížili míru rizika na minimum. V České republice je registrováno 1200 parašutistů. Velmi náročnou zkouškou prošlo v ČR 30 parašutistů a získali oprávnění pilot tandemového padáku. Po čtrnáctileté praxi s tandemovými seskoky můžeme prohlásit, že tandemový seskok je bezpečný a riziko je minimální.

Každá souprava pro tandemový seskok obsahuje hlavní a záložní padák a speciální zabezpečovací přístroj. Ten v případě selhání tandem pilota automaticky otevře záložní padák ve výšce 600 m nad terénem. Tandem piloti jsou vybaveni výškoměrem a akustickým signalizátorem výšky, který je informuje o blížící se výšce otevření padáku. Tandemové padáky jsou speciálně konstruovány pro dvě osoby. Provádíme tandemové seskoky na padácích SIGMA firmy Vector z USA, která vyrábí padáky s nejvyšším stupněm bezpečnosti na světě.

Průběh seskoku

  • 10 až 15 min příprava zahrnující ustrojení, teoretické seznámení s průběhem seskoku, praktický nácvik polohy pro volný pád a přistání.
  • 20minutový let do výšky 3000m až 4000 m.
  • 50 až 55sekundový volný pád rychlostí 200 až 260 km/h. Ve výšce 1500 m otevření hlavního padáku.
  • 5 až 7minutový let na klouzavém padáku typu křídlo.

Po tandemovém seskoku následuje dlouhodobá euforie. Tandemový seskok je neuvěřitelný zážitek na celý život.

Přistání

Tato fáze tandemového seskoku padákem vás asi zajímá nejvíc. Buďte bez obav. Provádíme tandemové seskoky s hendikepovanými lidmi. Tandemový padák je speciálně vyroben pro dvě osoby a přistání se zkušeným tandem pilotem se rovná pádu z výšky 10 až 30 cm. Něveřítě? Věřte! Koukněte na naše video. Ale nejlépe je přesvědčit se osobně.


Video záznam…

Pořídíme Vám kvalitní záznam tandemového seskoku od zaškolení až po úspěšné přistání.

Videozáznam

Fotogalerie…

Pro inspiraci se můžete podívat do naší fotogalerie. Kvalitním fotografickým vybavením pro Vás zdokumentujeme jedinečný zážitek.

 

Sociální sítě…

Copyright…

Copyright ©2014 Air Hit Morava
Všechna práva vyhrazena

Grafika od PESL.NAME
Vytvořilo W3M s.r.o.