Osobní profil

Vlastimil Blaha (tandem pilot)

Hlavní inspektor pro tandemové seskoky  v České republice. Tandem pilot Parachutes de France. Na svém kontě má 5500 seskoků padákem, z toho 2500 tandemových. Bývalý reprezentant České republiky a rekordman ve výškovém seskoku padákem ze stratosféry. Parašutismu se věnuje 39 let z toho 20 let profesionálně. Od roku 1998 provádí výcvik tandemových pilotů České republiky.

Firmu Air Hit Morava založil v roce 1993 a stal se prvním tandem pilotem v České republice a je držitelem nejvyšší parašutistické kategorie. Jeden z mála parašutistů v České republice s licencí tandem pilota, která ho opravňuje vás bezpečně dopravit na zem a to se zážitkem, který se nedá popsat a ničím nahradit.

O jeho schopnostech se již přesvědčily stovky pasažérů a důvěru mu prokázala řada osobností, např. populární moderátor a herec Marek Eben, zpěvačka a tanečnice Dara Rollins a mnoho dalších. Historický první tandemový seskok z horkovzdušného balonu provedl Vlastimil Blaha s Darou Rollins z výšky 3200 m.


Vladislav Nevřela (kameraman a fotograf)

Instruktor parašutismu,držitel nejvyšší parašutistické kategorie. Parašutismu se věnuje 24 let z toho 16 let profesionálně. Kameraman a fotograf  tandemových seskoků u firmy Air Hit Morava je od roku 1996. Provedl více než 3500 seskoků, 2400 jako profesionální kameraman. O jeho schopnostech zaznamenat Váš jedinečný zážitek ze seskoku se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.Tandemový seskok padákem

Seskok padákem z výšky 4000 m společně se zkušeným tandem pilotem. Prožijete téměř minutu volného pádu při rychlosti okolo 250 km/h. Po otevření padáku na vás čeká 5-7 minut klidného letu, který můžete do výšky 300 m řídit sami.

Tandemové seskoky provádíme pouze na letišti Šumperk. Hlavní sezona je od dubna do října  každou sobotu a neděli. Po dohodě můžete absolvovat tandemový seskok i ve všední dny.

 


Video záznam…

Pořídíme Vám kvalitní záznam tandemového seskoku od zaškolení až po úspěšné přistání.

Videozáznam

Fotogalerie…

Pro inspiraci se můžete podívat do naší fotogalerie. Kvalitním fotografickým vybavením pro Vás zdokumentujeme jedinečný zážitek.

 

Sociální sítě…

Copyright…

Copyright ©2014 Air Hit Morava
Všechna práva vyhrazena

Grafika od PESL.NAME
Vytvořilo W3M s.r.o.